Новини    03 липня 2018 10:41

Väderstad вивела на ринок преміальну модель сівалки точного висіву Tempo


На Міжнародних днях поля, що відбулися 20-22 червня у смт Дослідницьке на Київщині, компанія Väderstad представила нову швидкісну 16-рядну сівалку точного висіву, яка вже отримала високі оцінки вітчизняних аграріїв.

Вона розрахована на роботу на швидкості 15 км/год без втрати якості висіву. Як зазначив директор з продажу Väderstad Вадим Колісник (на фото), середня швидкість, на яку розраховані переважна більшість представлених на ринку сівалок знаходиться на рівні приблизно до 10 км/год.

Вказана перевага у швидкості робить нову Tempo L 16 унікальною в своєму класі – адже дозволяє агропідприємству провести сівбу в оптимальні строки, не втрачаючи дорогоцінного часу. Якщо зважити на умови весняної кампанії-2018, коли кліматичне вікно у південному і східному регіонах буле «зведено» до декількох днів, перевага є очевидною.

За словами Вадима Колісника, Väderstad трохи не встиг розпочати дистрибуцію нової моделі восени минулого року – можливості заводу в Швеції, який виробляє техніку для всього світу, обмежені. Але перші дев’ять Tempo L 16 були придбані українськими аграріями безпосередньо під час демонстрації наприкінці минулого року і вже отримали високу оцінку клієнтів. Окрім вказаних переваг можна додати те, що L 16 дає можливість скорочення парку техніки і витрат на персонал – за своєю продуктивністю вона легко замінює 24-рядну сівалку.

Вадим Колісник був не готовий назвати точну ціну Tempo L 16, яка буде сформована у дилерській мережі, лише зазначив, що придбання нової сівалки буде однозначно більш вигіднішим для аграріїв, ніж придбання більш потужної техніки з аналогічною продуктивністю.

Зараз до осіннього сезону попиту на техніку для сівби, вже йде наповнення складів дилерів Väderstad і її партнера в Україні – компанії Jhon Deere. Тому з придбання Tempo L 16 і подальшим сервісом проблем не буде.

Щоправда, пан Колісник наголосив, що робота з Tempo L 16 потребує наявності у господарства потужної техніки – трактора 300+ к.с. з гідравлічним насосом 200 л/хв. Тобто нова сівалка точного висіву розрахована на господарства від 1 тис. га ріллі. При менших показниках площі і потужності трактора сівалка не зможе працювати з повним навантаженням, що уповільнить її окупність.

Фермерам, які не мають такої площі оранки краще віддати перевагу Väderstad Tempo F 8 (на 8 рядів посіву), яка вже пройшла успішне випробовування часом в Україні. Для її обслуговування треба мати трактор від 140 к.с. і подачею мастила до гідравліки у 80 л/хв.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...