Новини    10 вересня 2018 09:41

В Україні зростає попит на згущене молоко


Минулого місяця випуск молочних консервів збільшився ще на 18% до 6,2 тис. т, що майже дорівнює обсягу випуску 2017 року. Це вже непогано, якщо врахувати, що в попередні місяці випуск продукції значно відставав від показників аналогічних періодів минулого року. Про це повідомляють аналітики «Інфагро».

Ріст виробництва експерти пов’язують з ростом попиту на внутрішньому ринку після тривалого істотного весняного скорочення.

«В кінці літа, після тривалого періоду вкрай низького попиту, українські виробники згущеного молока нарешті змогли зітхнути з полегшенням. Хоча вітчизняні торгові мережі поки не надто збільшили замовлення, багато імпортерів вирішили поповнити запаси консервів, активізувавши закупівлі», – заявили експерти.

Зі слів фахівців, на допомогу виробникам більшість з яких є експортерами також прийшла девальвація гривні.

«Молочно-консервні комбінати, швидше за все, постараються у вересні підняти ціни на свою продукцію, але в основному для внутрішнього ринку. Оператори припускають, що в серпні-вересні тренд зростання виробництва консервів збережеться, хоча в цілому по року результати будуть однозначно гірше в порівнянні з 2017 роком», – йдеться у повідомленні.

Ще немає новин у цій стрічці ...