Новини    19 грудня 2021 13:31

В Україні змінено правила отримання ліцензії на зберігання пального

Відтепер потрібно подати документи, що підтверджують право власності або право користування земельною ділянкою

Після 1 січня 2022 року суб’єкту господарювання для отримання ліцензії на зберігання пального потрібно буде надати разом з заявою певний перелік документів. Про це повідомляє пресслужба Укравтономгазу.

По-перше, потрібно подати документи, що підтверджують право власності або право користування земельною ділянкою, або інше передбачене законодавством право землекористування на земельну ділянку, на якій розташований об’єкт зберігання пального, чинні на дату подання заяви та/або на дату введення такого об’єкта в експлуатацію, будь-якого цільового призначення.

По-друге, акт вводу в експлуатацію об’єкта або акт готовності об’єкта до експлуатації, або сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, або інші документи, що підтверджують прийняття об’єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об’єктів зберігання пального.

Також необхідно надати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Тимчасово, до 1 січня 2022 року, суб’єкти господарювання можуть отримувати ліцензію на право зберігання пального на відповідне місце здійснення такої діяльності без подання акта вводу в експлуатацію об’єкта, за умови подання копій документів, що підтверджують право власності на такі об’єкти нерухомого майна, виданих у встановленому законодавством порядку до 1 січня 2014 року.

Раніше Landlord повідомляв, що бензин знову подорожчає.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...