Новини / Ринок землі     09 лютого 2022 09:39

В Україні запрацював Прозорий офіс для затвердження типу сільськогосподарського транспорту

Менш ніж за два місяці вже зареєстровано 204 заявки

Для виконання функції затвердження типу сільськогосподарських і лісогосподарських транспортних засобів та компонентів запрацював Прозорий офіс. Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства.

“На базі Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого з метою виконання функції затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів створений та з 15 грудня 2021 року запрацював Прозорий офіс”, – йдеться в повідомленні.

Менш ніж за два місяці його роботи вже зареєстровано 204 заявки на затвердження типу та видано 57 сертифікатів.

Довідка. Постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.2021 № 1170 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. № 1367» доручено Мінагрополітики забезпечити впровадження Технічного регламенту затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 № 1367.

Водночас визначено, що орган затвердження типу – орган з оцінки відповідності, створений Мінагрополітики для виконання функцій затвердження типу транспортного засобу, компонента, який видає/скасовує або відмовляє у видачі сертифікатів затвердження типу, веде їх реєстр, а також контролює здійснення заходів щодо забезпечення відповідності транспортного засобу, компонента затвердженому типу.

Раніше Landlord повідомляв, що НААН створить Інститут кліматично орієнтованого сільського господарства.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також