Новини    01 листопада 2023 10:26

В Україні створили карту із бізнесами ветеранів


В Україні створили інтерактивну мапу із локаціями ветеранських бізнесів. На платформі зібрали бізнеси, які запустили в різних регіонах України, заявило Міністерство у справах ветеранів.

Проєкт покликано посилити підтримку ветеранів та їхню підприємницьку діяльність для адаптації до мирного життя. Серед бізнесів є ті, що відкрили самі ветерани та їхні родини.

На мапі поки зображено 77 проєктів. Надалі її планують наповнювати новими.

Поки здебільшого представлено сферу харчування та оборонно-промислового комплексу.

“Це закономірно, адже ветерани набули профільних знань, які застосовують у цивільному житті та продовжують допомагати побратимам”, – зазначають в Мінветеранів.

Бізнеси, які працюють близько до зони бойових дій, не маркуються з огляду на безпеку. Ініціаторами створення мапи є Український ветеранський фонд, агентство нерухомості ЛУН та сервіс таксі Uklon.

Нагадаємо, за результатами чергової хвилі подачі заяв на гранти для ветеранів отримають кошти від держави 17 переможців. Як повідомляє пресслужба Мінекономіки, вони можуть їх витратити на старт або розвиток бізнесу. Загальна сума грантів — 7,2 млн грн.

Кабінет міністрів розширив проєкт єРобота та запускає нові грантові програми для ветеранів на започаткування або розвиток власного бізнесу. Грантова програма створена для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, які отримали її внаслідок війни, а також їхніх дружин або чоловіків.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...