Новини    30 серпня 2018 13:15

В сезоні 2018/2019 виробництво цукру в Україні знизиться на 5,5%


В наступному сезоні загальне виробництво цукру Україні знизиться на 5,5% порівняно з 2017/2018 МР, але експортний потенціал від цього не зменшиться. Таку думку висловила Марина Сідак, керівник аналітичної служби (СНД) Sucden в ході першої конференції «Торгівля та експорт цукру», передає асоціація «Укрцукор».

«В сезоні 2018/2019 в Україні буде спостерігатись зниження виробництва цукру – на 5,5%, проте в Білорусії прогнозується ріст на 13%. При цьому, експорт цукру з України зросте на 13%, в той час, як в Білорусі очікується незначне зменшення на 5%. Окрім того, збережеться жорстка конкуренція за ринки збуту», – пояснила Сідак.

За її словами, за рахунок негативної демографічної ситуації в Україні буде спостерігатись зниження внутрішнього споживання та існує ризик скорочення українських залізничних перевезень цукру через недостачу критих вагонів.

В сезоні 2017/2018 на ринку СНД конкурували Росія та Україна, а ключовими ринками збуту цукру в країнах СНД стали Азербайджан, Вірменія, Таджикистан, Туркменістан та Узбекистан.

Як раніше повідомляв LANDLORD, Керівництво цукрових компаній та окремих цукрових заводів інформує про брак піввагонів та критих вагонів, які використовуються для перевезення вапнякового каміння та цукру.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...