Новини    27 серпня 2018 09:02

В Одеській області горів виноградник французького підприємця


На Одещині у п’ятницю ввечері загорівся виноградник французького винороба Крістофа Лакарена, який виробляє вино у населеному пункті Шабо. Про це заявив сам підприємниць на своїй сторінці у Facebook. На його думку, виноградник підпалили навмисно, згоріло 20 га.

Французький бізнесмен звернуся з цього приводу до президента та нагадав Петру Порошенко про обіцянку захистити Лакарена від рейдерських атак.

«Президенте Порошенку! 4 липня в готелі «Інтерконтиненталь» у Києві після бізнес-форуму я говорив з Вами про проблему рейдерів землі, які хочуть зруйнувати мої виноградники і мою офіційну виноробну компанію. Ви попросили у мене візитку і запевнили мене, що проблему буде розглянуто», – зазначив винороб.

Нагадаємо, 16 січня 2017 року французький винороб Христоф Лакарен заявив, що по території його подвіря на Одещині стріляли. Раніше, у листопаді 2016 року невідомі на бульдозері знищили виноградники Лакаренау Шабо. Французький винороб Крістоф Лакарен понад 10 років мешкає у н.п. Шабо. Плантації виноградників частково перебувають на його землі, частково – на орендованій з 2007 року, саме за орендовану ділянку і тривають земельні суперечки.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...