Новини / Технології     22 лютого 2020 17:06

В ОАЕ воду продаватимуть у пляшках із кукурудзяного цукру

Компанія Agthia Group із Об’єднаних Арабських Еміратів, що торгує питною водою, замінює пластикові пляшки на виготовлені з ферментованих рослинних цукрів.

Про це повідомляє Вloomberg.

Близькосхідна компанія, що продає питну воду під торговою маркою Al Ain, планує замінити пляшки, виготовлені з пластику, на такі, що зможуть розкладатися протягом кількох місяців.

Нові пляшки будуть виготовлені з кукурудзяного цукру, який переробляється в смолу й дуже нагадує пластик. Однак, ця речовина швидко розкладається й не шкодить довкіллю, розповів виконавчий директор компанії Agthia Group Тарік Ахмед Аль Вахеді.

Кришечки для пляшок будуть зроблені із ферментованого цукрового очерету.

Читайте: Зупинити екозагрозу: 5 способів зменшити залежність від пластику

Матеріали на основі рослин можуть розкладатися всього за 80 днів, заявив Аль Вахеді в Дубаї, другому за величиною еміраті в ОАЕ після Абу-Дабі.

Пляшки на рослинній основі виготовляти дорожче, ніж пластикові, сказав Аль Вахеді, не повідомляючи деталей. Нові пляшки також мають коротший термін зберігання.

Компанія нині веде переговори з потенційними покупцями в Об’єднаних Арабських Еміратах, включаючи готелі, ресторани та державні установи.

В даний час Agthia продає 50 мільйонів пляшок, або близько 1 мільярда літрів (264 000 галонів) води на рік.

Усі ці пляшки можуть бути виготовлені на рослинній основі, якщо буде достатньо попиту та смоли, сказав керівник.

Компанія планує виробляти 5% своїх пляшок з рослинних джерел до 2021 року, хоча поки що не продає їх широкій громадськості, оскільки для збору та розкладання вони потребують спеціального поводження.

Landlord раніше повідомляв, що журнал British Farmer & Grower доставлятимуть аграріям у екологічному пакеті з відходів із картоплі.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також