Новини    28 жовтня 2021 17:59

В Мінагрополітики обирають перспективні агростартапи

Обіцяють, що держава всіляко заохочуватиме та підтримуватиме перспективні стартапи

В Міністерстві аграрної політики та продовольства проходить дводенний інтенсив — Агрохакатон. Його метою є пошук перспективних стартапів для підтримки інноваційних проєктів та створення успішних кейсів в аграрній галузі.

“Ми живемо в молодій сучасній державі, яка дуже швидко та динамічно розвивається. Відбувається дуже багато змін, відкриваються великі можливості для технологічних компаній, для ІТ компаній, стартапів, які вміють та хочуть працювати з даними та знаходять ефективні рішення. І багато хто цікавиться стиком двох потужних галузей — ІТ та аграрної. Хочу зазначити, що чимало сільськогосподарських підприємств в Україні вже застосовують високі технології, аби оптимізувати економічні витрати, використання добрив, палива”, — заявив Тарас Дзьоба, заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

За його словами, від ІТ-сфери аграрії чекають допомоги у формуванні якісного земельного кадастру, у точному землеробстві, на тваринницьких фермах. В міністерстві сподіваються, що ідеї, які будуть представлені, сприятимуть впровадженню цифрових технології, автоматизації бізнес-процесів та впровадженню цифрових рішень в агросекторі.

Раніше Landlord повідомляв, що агровиробники освоїли 75,2% дотацій часткової компенсації відсотків за користування кредитами.

Джерело: Мінагрополітики

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...