Новини    30 серпня 2017 17:39

В Кувейті знову очікують поставок українських курей і яєць


Список країн, які зняли заборону на ввезення продукції птахівництва з України, поповнив Кувейт. Раніше країна відмовилася купувати яйця і м’ясо через спалахи високопатогенного грипу птиці в деяких областях України.

«Згідно з рішенням Міністерства торгівлі і промисловості емірату №367 від 20.07.2017 знято заборону на імпорт з України м’яса птиці (свіже, охолоджене, заморожене, оброблене), похідних від нього продуктів і яєць, з огляду на відсутність небезпеки зараження пташиним грипом (H5N8)», – йдеться в повідомленні, що його поширила Рада експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України.

Навесні поставки продукції птахівництва з усієї території країни через спалахи пташиного грипу скасували Китай, Катар, Ємен і Йорданія. Гонконг, ЄС, Саудівська Аравія і ОАЕ застосували принцип регіоналізації та заборонили поставки української продукції птахівництва з тих областей, де були зафіксовані спалахи хвороби.

Торік у листопаді ветеринари зафіксували спалах пташиного грипу в Херсонській області. До цього хворобу чотири рази фіксували у 2008 році в Криму. Останні три місяці вогнищ хвороби не фіксували.

Раніше повідомлялося, що Кувейт збирається інвестувати в українське сільське господарство. Зокрема, у зрошення й інфраструктуру.

Ще немає новин у цій стрічці ...