Новини    11 жовтня 2018 12:25

В Харківській області відкрили олійноекстракційний завод


Новий олійноекстраційний завод відкрила у Харківській області ГК «Агроліга». Про це повідомляють в компанії УкрАгроКонсалт.

Зазначається, що початкова потужність переробки заводу складе 110 тис. тонн соняшнику на рік, з поетапним зростанням до 170 тис. тонн.

«Завод побудований за принципом «ecologically friendly» із суворим дотриманням екологічних стандартів з найсучаснішим обладнанням, і найголовніше – повністю з «нуля». Робота заводу включає в себе повний цикл переробки: від прийому, зберігання, попередньої підготовки насіння до повного очищення та подальшої фасування готової продукції», – кажуть в УкрАгроКонсалте.

Згідно повідомленню, після виводу заводу на повну потужність частка ринку соняшникової олії по Харківському регіону сягне 10-12%.

«Сучасна лінія екстракції дозволить збільшити вихід олії на 10% в порівнянні з пресової технологією видобутку олії. Завод побудований з перспективою на налаштування устаткування під видобуток соєвої та ріпакової олії без додаткових інвестицій в обладнання», – йдеться у повідомленні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...