Вам коли-небудь казали покласти iPhone в миску з рисом після того, як ви випадково впустили його в раковину або — ще гірше — в унітаз? Одначе, ви можете лише погіршити проблему.
На початку цього року компанія Apple опублікувала нові рекомендації щодо того, що робити, коли вода потрапила у ваш iPhone. Як правило, коли телефони чи будь-які електронні пристрої намокають, один з поширених дій – помістити їх у сирий рис. Гіпотеза полягає в тому, що сирі зерна можуть вбирати вологу.
Однак, нині Apple опублікували нові рекомендації для такої ситуації, повідомляє Business Insider.
Apple не заохочує користувачів iPhone робити це, кажучи, що дрібні зерна рису можуть пошкодити ваш телефон, якщо, скажімо, частинки потраплять у порти. Також не рекомендують вставляти сторонні предмети в порт або використовувати зовнішнє джерело тепла для висушування вологого iPhone.
Водночас фахівці все ж надають кілька порад, які користувачі можуть безпечно застосовувати, такі як постукування iPhone, щоб витекла рідина, і потримати телефон у сухому місці протягом 30 хвилин з доступом повітря, потім спробувати зарядити його.
Якщо сповіщення про виявлення рідини з’явиться вдруге, від’єднайте телефон від мережі та залиште телефон повністю висихати протягом 24 годин. Після очікування спробуйте знову зарядити телефон. Якщо телефон усе ще не заряджається, миттєво від’єднайте кабель від адаптера, а адаптер – від стіни, а потім знову під’єднайте їх.
У разі, якщо методи не допомагають, може знадобитися ремонт чи заміна.
Зауважимо, рейтинг 100 найдорожчих брендів у світі, що коштують разом понад 5 трильйонів доларів, візуалізували VisualCapitalist.
Зазначається, що Apple досягла виняткового зростання вартості бренду цього року, збільшившись на 219 мільярдів доларів (74%) до 517 мільярдів доларів, повернувши собі титул найдорожчого бренду у світі з величезним відривом.
Tesla (вартість бренду впала на 12% до $58,3 млрд) вибула з десятки, опустившись на 18 місце в рейтингу. Tesla постраждала від великого впливу на китайський ринок електромобілів, а BYD (вартість бренду зросла на 20% до 12,1 мільярда доларів) тепер обігнала Tesla і стала найбільшим у світі виробником електромобілів, інформують Букви.
У 2024 році більш ніж половина зі 100 найдорожчих брендів базуються в Сполучених Штатах, їх сукупна вартість становить 3,2 трильйона доларів.
Китай посідає друге місце за кількістю компаній у рейтингу, а найдорожчим брендом є TikTok у 84,2 мільярда доларів. Цікаво, що багато найдорожчих брендів Китаю переважно зосереджені у фінансовому секторі.
Найдорожчим брендом Індії є Tata Group. Конгломерат, заснований у 1868 році, охоплює 30 компаній у багатьох секторах, від технологій і виробництва до автомобільної та сталі. Її дочірня компанія Tata Technologies планує провести IPO наприкінці 2024 року з оцінкою у 2,5 мільярда доларів.
З 245 мільйонами клієнтів мобільного зв’язку в понад 50 країнах німецький Deutsche Telekom є найдорожчим у Європі, обігнавши Verizon як найдорожчий телекомунікаційний бренд у світі.
Також варто зазначити, що Мінекономіки опублікувало перелік моделей автомобілів, що підпадають під податок “на розкіш”. Так, всього у переліку – 184 моделі марок. Зокрема це Aston Martin, Bentley, BMW, Cadillac, Jaguar, Land Rover, Maserati, Porsche, Rivian, Tesla. Транспортний податок становить 25 тисяч гривень на рік.
Нагадаємо, найбільшим світовим виробником волоських горіхів у шкаралупі є Китай із середнім щорічним показником у понад 705,8 тис. тонн. На другому місці США – понад 405 тис. тонн. Замикає трійку лідерів Іран із середнім щорічним виробництвом понад 255,6 тис. тонн.
Для безпечної експлуатації вантажного автомобіля важливо вибрати якісні та надійні вантажні шини, оскільки вони мають вирішальний вплив на вантажопідйомність, швидкість руху, витрату палива та керованість транспортного засобу. Це особливо актуально під час довгих поїздок на важкому автомобілі та перевезення великогабаритних вантажів. На сайті інтернет-магазину asva.ua ви можете купити вантажні шини за найкращими цінами з доставкою та гарантією від найкращих брендів світу.
ТОП-8 суперфудів для зниження стресу.
Агросектор України зазнає важких втрат через руйнування техніки та ресурсів, а також зменшення доходів аграріїв. На сьогодні збитки агросектору становлять $40,3 млрд.
Анна Лиса
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!