Новини / Логістика     26 лютого 2019 11:55

УЗ здаватиме в оренду через ProZorro 40% вагонів замість 5% запланованих

«Укрзалізниця» планує виставити на електронний аукціон ProZorro.Продажі обсяги перевезень. Купувати послуги залізничного оператора можна буде оптом і на кілька місяців уперед. На підприємстві стверджують: так збережуть кошти та оптимізують підготовку рухому складу. Крім того, планують збільшити кількість вагонів, які здаватимуть через ProZorro.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Підприємство продаватиме послугу з перевезення вантажів за фіксованою ціною. Тобто в разі купівлі «абонементу» ціна на весь період буде однаковою, тоді як на ринку може підвищуватися. В УЗ вважають, що така можливість має сподобатися зерновикам, які вже незабаром почнуть регулярно перевозити великі об’єми продукції.

Читайте: Співпраця УЗ та GE: економія 25% палива та пришвидшення в 2,5 разу добового пробігу

«Укрзалізниця» пропонуватиме бізнесу наперед придбати перевезення за фіксованою ціною. Звісно, яка визначиться на електронних торгах. Це надзвичайно важливо для вантажовласника. Водночас, тут є позитивний момент і для УЗ. Ми отримаємо кошти на якісну завчасну підготовку вагонів і рухомого складу», — пояснює Андрій Рязанцев, директор з економіки і фінансів «Укрзалізниці».

У разі невиконання послуги зі сторони УЗ держпідприємство обіцяє сплатити штраф.

Також в УЗ прогнозують наростити кількість рухомого складу, який виставлятимуть на електронні торги. Раніше це мало бути 5% вагонів. Тепер заплановано збільшити цю кількість до 40%.

Як раніше повідомляв Landlord, у січні 2019 року Укрзалізниця перевезла 3,6 млн т зерна та продуктів помелу, що на 18,4% більше порівняно аналогічним періодом 2018-го. У компанії вважають це аргументом для підвищення тарифів на вантажоперевезення.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також