Новини    03 жовтня 2018 12:34

USAID відшкодує 50% вартості обладнання для відгодівлі бичків на 3000 голів


Український кооператив СОК «Бики Черкащини», що в смт Цибулів Монастирищенського району Черкаської області отримав фінансування від USAID на обладнання для відгодівлі бичків на 3000 голів. Про це повідомляє прес-служба Асоціації Тваринників України. Грант наддадуть в рамках фінансування Проекту USAID «Агросільрозвиток».

«Суть роботи кооперативу в рамках проекту  USAID «Агросільрозвиток» за фінансової підтримки USAID  полягає в наступному: селяни – члени кооперативу СОК «Бики Черкащини», здаватимуть на відгодівельний комплекс бичків, народжених від корів, і кооператив повністю візьме на себе всі витрати та клопоти щодо їх вирощування. При цьому бичок залишається у власності господаря, і повертається йому після закінчення відгодівлі, а селянин відшкодовує кооперативу вартість кормів», – йдеться у повідомленні.

В асоціації вважають, що такий спосіб відгодівлі – на централізованому комплексі, обладнаному сучасним устаткуванням із застосуванням передових методів годівлі, значно здешевить і спростить вирощування бичків, і селяни матимуть очевидну вигоду.

«З іншого боку, створення подібного відгодівельного комплексу допоможе й у вирішенні глобальної проблеми на рівні держави – зниження поголів’я ВРХ, яке перманентно спостерігається протягом останніх років, – каже голова АТУ Ірина Паламар. – Адже сьогодні селянам не вигідно відгодовувати бичків самотужки, це дуже витратно, тому вони забивають їх у молодому віці, здаючи на м’ясо.

Допомога ж у відгодівлі сприятиме нарощенню поголів’я ВРХ в цілому в країні та збільшенню експорту української яловичини.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...