Новини    21 вересня 2017 10:10

Ураган знищив 40-90% цитрусових у США


Найбільше збитків у сільському господарстві ураган Ірма спричинив у штаті Флорида. Штат забезпечує близько двох третин від загального обсягу врожаю цитрусових в США, в тому числі майже 75% апельсинів, близько 60% мандаринів і більше 50% грейпфрутів.

Втрати овочевої та плодової галузей внаслідок урагану в межах штату є найбільшими. Місцеві садівники втратили, за попередніми підрахунками, від 40 до 90% урожаю цитрусових. Дерева, які вціліли, досі затоплені. А отже, загинуть теж, повідомляє insurancejournal.com.

За інформацією із Асоціації фруктів та овочів Флориди, ураган Ірма знищив у середньому 50-70% цьогорічного врожаю овочів. Найбільше через негоду постраждали господарства округу Майямі-Дейд. Тут стихія залишила фермерів без урожаю бобових, перцю, баклажанів і помідорів.

Значна частка вирощених у штаті апельсинів йде на переробку, з них роблять офіційний напій Флориди – апельсиновий сік. Крім того, важливими культурами сільського господарства Флориди є тютюн, цукровий очерет, полуниця, кукурудза, бобові, помідори й інші овочі. Щорічно «фруктовий штат» збагачує державну казну на $150 млрд.

Ще немає новин у цій стрічці ...