Новини    13 червня 2018 09:03

Компанія BN Education започаткувала спеціальну аграрну програму для українських студентів в університеті штату Луїзіана


Спеціальна програма навчання на аграрних спеціальностях запускається в одному з провідних вищих навчальних закладів США — Louisiana State University. Про це 8 червня на зустрічі в бізнес-центрі Leonardo розповіли представник LSU GLOBAL Марина Перейра і засновник ексклюзивного партнера LSU в Україні компанії BN Education Group Оксана Чмихало.

Університет Луїзіани – найбільший дослідницький центр, який входить в ТОП-100 вищих навчальних закладів Америки. В ньому навчається понад 30 тис. студентів з усього світу. Відмінною рисою університету є акцент на отриманні студентами практичних навичок в аграрній сфері.

«Наш університет не працює «в вакуумі», а, навпаки, знаходиться в тісній взаємодії з місцевими фермерами, які звертаються до нас за допомогою, і ми разом досліджуємо нові технології в аграрній сфері», – говорить директор приймальної комісії LSU GLOBAL Університету Луїзіани Марина Перейра.

Місія LSU – допомогти іноземним студентам досягти своїх академічних цілей. «Ми всіма силами намагаємося зробити так, щоб студенти відчували себе комфортно, могли спокійно вчитися і не турбуватися про зміну обстановки і переїзді в іншу країну. Щоб отримували знання і всіляко могли себе проявити. Крім академічної складової у нас також дуже розвинена соціальна сфера: спорт, студентські спільноти, де кожен може знайти те, що йому подобається», – коментує Марина Перейра.

В учасників заходу, майбутніх студентів та їхніх батьків була можливість поспілкуватися з представником університету, дізнатися більше про процес надходження. Одним з почесних гостей заходу був заступник голови Аграрної партії України Олег Корбан.

«Ми вважаємо, що підготовка кадрів – це питання номер один для будь-якої країни. Організатор конференції «Агроосвіта в США», компанія BN Education Group, займається саме такою підготовкою кадрів. А нашим завданням, як партії, є створення правильних мотиваційних умов, щоб фахівці в аграрній сфері поверталися в Україну», – говорить Олег Корбан.

Оксана Чмихало, засновник BN Education Group підкреслила: «Ми хочемо, щоб наші студенти після навчання в кращих вузах поверталися в Україну з новими знаннями і навичками, тим самим розвиваючи аграрний сектор в Україні. В свою чергу ми раді хоча б частинкою долучитися до цього процесу, допомогти з вибором програми навчання».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...