Новини    21 жовтня 2017 16:22

«Укрзалізниця» підвищить тарифи лише на 15%


Державна регуляторна служба дозволила «Укрзалізниці» підвищити тарифи на перевезення залізничним транспортом на 15%, повідомляє УКАБ.

Раніше зазначалося, що, згідно з Проектом консолідованого фінансового плану ПАТ «Укрзалiзниця», індексація тарифів на вантажні перевезення в межах України передбачається на рівні 22,5%.

За словами Олександра Карначева, заступника начальника управління тарифів Департаменту комерційної роботи ПАТ «Укрзалізниця», на індексацію тарифів варто очікувати на початку листопада. Причинами підвищення тарифів у «Укрзалізниці» називають зростання ціни на пальне та запчастини. Акумульовані за рахунок підвищення тарифів кошти будуть виокремленні у спеціальний фонд та розподілені виключно на оновлення інфраструктури та рухомого складу.

До слова, за останні три роки тарифи «Укрзалізниці» на перевезення зернових зросли на 88%. На думку експертів, підвищення тарифів на вантажні перевезення призведе до зниження конкурентоспроможності вітчизняної продукції на міжнародних ринках.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...