Новини    27 жовтня 2017 11:19

«Укрспирт» виготовить мільйон пляшок власної горілки


«Укрспирт» планує розпочати виробництво горілки. Уже наступного року виготовлять до 1 млн пляшок алкоголю. Про це розповів в. о. директора підприємства Юрій Лучечко.

Нині «Укрспирт» не виробляє горілки, хоча раніше такі спроби були. При цьому Лучечко упевнений, що державна горілка буде затребувана, адже гарантується дотримання стандартів якості. У 2018 році підприємство розраховує зайняти 5% вітчизняного горілчаного ринку.

«Зараз державної горілки практично немає на полицях магазинів. Її виготовляє хіба що Житомирський лікеро-горілчаний завод, але обсяги там мізерні», — розповів керівник «Укрспирту».

На даний час держпідприємство має чотири заводи, де можливий розлив алкоголю. В цілому ж «Укрспирт» контролює 41 виробничий майданчик, маючи загальну потужність понад 36 мільйонів декалітрів продукції на рік.

Перспективним майбутній проект вважають не всі. «Це не перша горілка, яку планує виробляти держава, але вона ніколи не мала успіху. Причина — у високій конкуренції серед українських виробників. В умовах значного скорочення ринку плани завоювати 5% виглядають дивно. Успіх бізнесу зараз полягає не в можливості виробити, а в можливості продати», — коментує Олексій Дорошенко, голова Асоціації постачальників торговельних мереж.

Нині проблем на вітчизняному ринку додає нелегальний алкоголь. Щодня на ньому заробляють до 20 млн грн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...