Новини    29 вересня 2017 13:50

«Укрспирт» почав експорт державної горілки до Німеччини 


Уперше в країни ЄС відправлять горілку державного виробництва. Підприємство «Укрспирт», монополіст на українському ринку спирту, експортуватиме горілку власної торговельної марки до Німеччини. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Першу партію горілки «Старожитня» уже готують до відправки. Її виробляє Луцьке МПД ДП «Укрспирт». Європейцям мала б сподобатися якість, смакові властивості, доступна ціна та стильний дизайн пляшки, вважають виробники.

«Зараз основним завданням підприємства є відновлення експортного потенціалу, а горілка «Старожитня» є першим важливим кроком на цьому шляху, – зазначає в.о. директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко. – Це перша горілка державного виробництва, що виходить на європейський ринок. Вірю, що це дуже перспективний напрямок і наша продукція зможе бути конкурентоспроможною як серед представників української діаспори, так і серед європейських споживачів, для цього в нас є необхідні виробничі потужності, якісна сировина і зручне географічне розміщення».

Загальна виробнича потужність ДП «Укрспирт» – понад 30 мільйонів декалітрів на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик. Досі продукцію «Укрспирту» поставляли на ринки Середньої Азії і Кавказу, Туркменістану, Грузії, Азербайджану, Туреччини, Австрії, Польщі.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...