Новини    23 вересня 2021 12:01

“Укрхімтрансаміак” відновив транспортування і видачу аміаку для потреб аграріїв

Інтерес до ринку рідких мінеральних добрив стабільно зростає упродовж останніх років, орієнтовано - на 10%

Держпідприємство “Укрхімтрансаміак” відновило надання послуг з транспортування аміаку магістральними аміакопроводом для потреб вітчизняного аграрного ринку. Переміщення відбувається в тому числі з видачею з роздавальних станцій.

“Відкриваючи осінній сезон-2021, ДП “Укрхімтрансаміак” розпочало транспортувати та видавати аміак для потреб внутрішнього ринку, базуючись на раціональному й економічно обґрунтованому ринковому механізмі відпуску. Наразі ми активно працюємо, орієнтуючись на стандарти прозорості, відкритості, рівності та доступності для всіх зацікавлених сторін”, – заявив керівник держпідприємства Вадим Двойнос.

Інтерес до ринку рідких мінеральних добрив стабільно зростає упродовж останніх років, орієнтовано – на 10%. Станом на сьогодні через роздавальні станції аміакопроводу сільгосп споживачі уже отримали близько 4 тис. тонн рідкого аміаку. 

Довідка. Раніше ДП “Укрхімтрансаміак” призупинило видачу аміаку контрагентам на внутрішній ринок у зв’язку з низкою об’єктивних факторів (надання послуг з транспортування й видачі аміаку на внутрішній ринок було повністю призупинено та не проводилося для жодного з контрагентів). Зокрема, у вартість послуг з транспортування аміаку на внутрішній ринок було не враховано транспортування ділянкою аміакопроводу 13 189 м, яка пролягає через територію Луганської області, та була раніше передана ДП “Укрхімтрансаміак” у повне господарське відання.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Україна відкриє ринок США для експорту кукурудзи та пшениці.

Джерело: “Укрхімтрансаміак”

Владислава Михайленко, Landlord

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...