Новини    13 серпня 2018 15:49

Українців безкоштовно навчать запускати бізнес в агросекторі


Створювати успішні стартапи має навчити всіх бажаючих освітній online-курс How to Startup. Спільний проект запускають у вересні агрохолдинг МХП та платформа інновацій Agrohub.

Навчальний курс складатиметься з 10 відеоуроків, які будуть корисні не тільки початківцям, але й тим хто вже має власний бізнес. Ділитися лайфхаками та застерігати від помилок будуть українські та закордоні експерти.

«За 8 місяців роботи зі стартапами в рамках програми MHP accelerator, організованої Radar Tech, Agrohub і МХП, ми розглянули понад 180 заявок від команд, побачили «внутрішню кухню» українських стартапів, їх сильні сторони, ефективні дії та типові помилки, що їх припускаються на різних етапах розвитку. Такий досвід може принести користь всьому суспільству. Це наштовхнуло нас на ідею створення курсу How to Startup, відкритого для всіх зацікавлених, залучених в тему створення та розвитку власної справи», – каже директор департаменту управління персоналом та комунікацій МХП Ксенія Прожогіна

За інформацією засновників онлайн-проекту, у How to Startup будуть включені і поради з аналогічних світових курсів. Автори підкреслюють, що курс буде орієнтований на стартапи з усіх галузей, не тільки агро. Він буде доступний безкоштовно.

«Щомісяця в країні з’являється близько 500 стартапів, за оцінкою StartupNetwork. Але, згідно з Startup Genome Report, усього 10% стартапів виживає, перетворюючись на прибуткові компанії. І частіше причина невдачі — внутрішня, а не викликана конкуренцією», – зауважили керівники онлайн-курсу.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...