Новини    10 листопада 2017 10:52

Український завод випустив 600-мільйонну пляшку ігристого вина


Найбільший у Східній Європі завод з виробництва ігристих вин «Артвайнері» випустив 600-мільйонну пляшку ігристого вина.

Ювілейна партія складається з червоного ігристого, яке випускає виключно класичним пляшковим способом. Вино, створене таким методом, дозріває та насичується вуглекислим газом безпосередньо в пляшці. Всі процеси відбуваються природнім способом, без втручання в структуру напою.

Як зазначається, ювілейна партія випущена до 67-річчя існування компанії. Перше вино тоді ще «Артемівський» завод випустив у 1954 році — 490 тисяч пляшок. В 1955-му році було вироблено 1,3 млн пляшок, а в 1959-му – вдвічі більше.

У 1991-му році Україна здобула незалежність і «Артемівський» отримав право випускати ігристі вина під власними торговельними марками. Нині виробнича потужність підприємства складає 25 мільйонів пляшок на рік.

«Вино створюється в унікальних гіпсових штольнях. В будь-яку пору року штольні зберігають постійну температуру 12-14°С та стабільну вологість повітря – 88-90%. Саме в таких умовах виробляється ігристе вино у французькій провінції Шампань», – розповідають Landlord в компанії.

Штольні розташовані на глибині понад 70 метрів, на площі 25 гектарів. Там одночасно зберігається 30 млн пляшок. До продажу вино проводить на заводі від 9 місяців до 3 років.

З 1972 року вітчизняне ігристе вино успішно експортується за кордон – Німеччину, Латвію, Естонію, Канаду. В останнє десятиріччя цей список доповнили Великобританія, Молдова, Вірменія, Азербайджан, Данія, Казахстан, Греція, Ізраїль, Китай, Кіпр, Таїланд, Австрія.

Ще немає новин у цій стрічці ...