Новини    13 жовтня 2017 16:02

Український експорт до В’єтнаму зріс на $20 млн


Україна і В’єтнам зацікавлені у взаємній співпраці в аграрному секторі й активізації торговельно-економічних відносин. Про це йшлося на засіданні Українсько-В’єтнамської міжурядової комісії при Мінагрополітики, повідомляє прес-служба міністерства.

«В’єтнамський ринок є надзвичайно цікавим для українських виробників аграрної та харчової продукції, зважаючи на такі фактори, як: населення країни 100 млн чоловік, ВВП на душу населення становить понад $6000 та швидке зростання економіки, наприклад, в 2016 році річний ріст ВВП становив 7,46%. При цьому наші економіки доповнюють одна одну в багатьох сферах», – відзначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

За результатами 8 місяців 2017 року, український агроекспорт до В’єтнаму склав $38,6 млн та збільшився майже на $ 20 млн порівняно з аналогічними періодом 2016 року. Ключовими позиціями експорту були: зернові злаки, м’ясо та субпродукти, насіння олійних, вироби із зерна.

В’єтнамська сторона зацікавлена у відновленні консультацій та перемовин з Україною щодо Угоди про Зону вільної торгівлі між країнами.

До підписання угоди з Україною наблизилася Туреччина. За словами глави Міжнародної асоціації турецьких і українських бізнесменів Бурака Пехлівана, це питання було головною темою візиту президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана в Україну. Перемовини про ЗВТ з турками ведуться з 2007 року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...