Новини    22 жовтня 2018 15:02

Українські виробники соусів потіснили з полиць зарубіжних конкурентів


Учасники вітчизняного ринку соусів не залишають багато шансів для імпортерів. Українські ринок насичений соусами і майонезами різного складу і на будь-який смак. Вітчизняні виробники ведуть жорстку конкурентну боротьбу між собою. Постійно удосконалюється асортимент продукції, що випускається для того, щоб залучити найвимогливіших споживачів. Про це повідомляє ubr.ua з присиланням на аналітиків Pro-Consulting.

«Частка поставок майонезів і соусів з-за кордону склала в 2017 році тільки 5,9%. Ринок соусів дуже чутливий до економічних потрясінь, що призводить до зниження рівня доходів населення. Так як дана продукція не входить в перелік необхідної для життя, її купують менше в важкі часи. Таке спостерігалося в 2015 і 2016 роках. У минулому році місткість ринку соусів виросла на 2,8%, але вона все ще менше показника 2014 року на 13,1%», – йдеться у повідомленні

Якщо розглянути показники ринку майонезів окремо, то можна зробити висновок, що зараз неможливо бути успішним в даному сегменті, випускаючи тільки традиційний майонез. Його купують все менше, як через поширення ідей здорового харчування, так і в прагненні урізноманітнити смак їжі за допомогою нових соусів. Крім того, зменшується експорт майонезів в Російську Федерацію через погіршення міждержавних відносин. В результаті, виробництво майонезів в Україні знижується, починаючи з 2016 року, а в першому кварталі 2018 року його падіння прискорилося.

За результатами проведеного дослідження ринку майонезів і соусів, можна зробити висновок про високий рівень конкуренції на ньому вже існуючих торгових марок. Ефективний вихід нових учасників на даний ринок можливий тільки в разі знаходження вільної або швидкозростаючої ніші. Драйверами збільшення обсягу ринку майонезів і соусів будуть підвищення загального рівня доходів українців, розвиток туристичної та готельно-ресторанної галузей економіки, знаходження нових і розширення наявних каналів експорту.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...