Новини    18 травня 2018 14:57

Українська та Литовська залізниці дійшли згоди щодо транспортування зерна з Чернігівської області до Литви


Транспортування зерна з Чернігівської області у Клайпеду (Литва) обговорили під час зустрічі делегації ПАТ «Укрзалізниця» з представниками АТ «Литовські залізниці». Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Також, під час цієї ж зустрічі, сторони дійшли згоди з подальшого розвитку проекту контейнерного поїзда «Вікінг», який курсує за маршрутом Чорноморськ (Україна) — Мінськ (Білорусь) — Клайпеда (Литва).

«Відбулася зустріч із представниками АТ «Литовські залізниці», на якій сторони дійшли згоди з наступних питань: подальший розвиток проекту контейнерного поїзда «Вікінг», транспортування зерна з Чернігівської області у Клайпеду», – йдеться у повідомленні.

За словами в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, такі домовленості створюють конкурентні переваги для клієнтів залізничних перевізників.

«Вимоги сьогодення – більш гнучко та оперативно реагувати на потреби ринку, щоб розвивати транзитні та експортні залізничні перевезення. Здійснювати це можливо лише за умови конструктивного діалогу з нашими іноземними колегами з метою створення конкурентоздатних умов для клієнтів залізниць. Завдяки нашій активній роботі створюються умови для вдосконалення митних і прикордонних процедур, покращуються показники використання рухомого складу, розвиваються міжнародні транспортні коридори», – прокоментував Кравцов.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...