Новини    19 вересня 2018 14:59

Українська сільгосптехніка експортуватиметься до Канади


За результатами участі в міжнародній галузевій виставці, що відбулась у Канаді вітчизняний виробник сільгосптехніки «Лозівські  машини» починає експортні поставки техніки на північноамериканський континент. Про це повідомляє прес-служба компанії.

За словами віце-президенту з маркетингу та продажу заводу «Лозівські машини» Романа Гіршфельда, зона вільної торгівлі між Україною та Канадою значно спростила експортні поставки.

«Після початку дії Угоди про зону вільної торгівлі ввізні мита на українську техніку скасовані, а процес експорту – значно спрощений. Українським виробникам це дає значну конкурентну перевагу на ринку північноамериканського континенту. За що варто сказати окреме спасибі уряду України», – каже Роман Гіршфельд.

Найбільші преференції на імпорт українських товарів до Канади отримали виробники ряду галузей, серед яких і машинобудування. Зокрема, канадський ринок зацікавлений в техніці з високою часткою інтелектуальних складових.

«Канадське сільське господарство – одне з найпродуктивніших в світі з швидким темпом продуктивності праці і зростанням обсягів виробництва. Місцеві фермери зацікавлені в якісній інноваційної агротехніці, що підвищує врожайність і рентабельність господарств. Саме таку техніку здатні запропонувати «Лозівські  машини» – енергоефективну, надійну, орієнтовану на всі види землеробства, різноманітність грунтів, регіонів і кліматичних зон », – зазначає Роман Гіршфельд.

Зокрема у «Лозівських  машинах» з’явився офіційний дистриб’ютор, канадська компанія «Higginson Farm Equipment»Найближчим часом сторони підпишуть відповідну угоду, яка дозволить здійснювати прямі поставки техніки «Лозівських  машин» на територію Канади.

Ще немає новин у цій стрічці ...