Новини    23 липня 2018 14:44

Українська компанія запустила завод з переробки вівса з лінією пластівців у Казахстані


Компанія «ОЛИС» запустила завод з переробки вівса продуктивністю 36 тонн на добу, з лінією зернових пластівців, продуктивністю 18 тонн на добу, для ТОВ «Вертекс- Восток» у м. Усть-Каменогорську, що в Казахстані. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що ТОВ «Вертекс Восток» – завод виробник крупи і продуктів харчування.

«На цьому підприємстві компанією ОЛИС був запущений універсальний крупозавод Оптіматік-К-15 і агрегатний вузол збагачення круп УОК-2 у 2016 році. ТОВ «Вертекс Восток» дуже задоволені продуктивністю, мобільністю і легкістю в обслуговуванні даного обладнання», – кажуть в компанії «ОЛИС».

За словами керівника та власника заводу, у Казахстані ніхто не виробляє овес, саме тому вони вирішили випускати вівсяні пластівці промислових масштабів.

«Для компанії ТОВ «Вертекс Восток» нами була виконана розробка проектної документації технологічної частини крупозаводу 36 т/добу з лінією пластівців 18 т/добу; виготовлення та поставка комплекту технологічного транспортного і аспіраційного обладнання крупозаводу; проведення запуску і налагоджувальних робіт», – йдеться у повідомленні.

За даними компанії, лінія пластівців універсальна, вона дозволяє отримувати пластівці не тільки з вівса, а й з інших круп, які виробляють на круп’яному заводі. Запуск даного крупоцеху дозволить замовнику розширити асортимент і збільшить постачання готової продукції.

«Тепер наші партнери у Казахстані будуть переробляти не тільки горох, перловку, пшоно, ячну крупу, а й овес», – додали в ОЛИС.

Ще немає новин у цій стрічці ...