Новини    09 жовтня 2018 16:51

Україна та Великобританія можуть збільшити товарообіг


За словами першого віце-прем’єр-міністра України — міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, який перебуває з візитом у Лондоні, обсяг торгівлі між Україною та Великобританією, тільки товарами може сягнути $1 млрд.

«Обсяг торгівлі між Україною та Великобританією може бути значно більшим. Лише у торгівлі товарами є потенціал росту на $1 млрд на рік. Лібералізація торгівлі послугами — ще одна з перспектив», – заявив Степан Кубів.

Наразі експорт Українських товарів до «туманного Альбіону», складає $321,6 млн.

Разом з цим, українська делегація у складі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольги Трофімцевої та Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи обговорили із представниками Міністерства навколишнього середовища, продовольства та сільського господарства Великобританії (DEFRA) погодження форм двосторонніх сертифікатів та окремі товарні позиції, де є потенціал розвитку взаємної торгівлі.

Голова Держпродспоживслужби наголосив, що з метою підвищення якості вітчизняних товарів Україна зацікавлена у розширенні двостороннього співробітництва у сфері санітарних та фітосанітарних заходів, зокрема у започаткуванні спільних проектів з виявлення патогенів у харчовій продукції та налагодженні співробітництва між державними лабораторіями.

Також присутні проаналізували проблему поширення та профілактику губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби, скрепі, поточну епізоотичну ситуацію в Україні, зокрема щодо африканської чуми свиней (АЧС). Україна в цьому контексті поінформувала присутніх про заходи, які вживаються Держпродспоживслужби для контролю, інспекції та карантину щодо АЧС.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...