Новини    25 жовтня 2018 17:28

Україна та США обговорили активізацію агроекспорту


Під час 8-го засідання Українсько-Американської ради з торгівлі та інвестицій, яке пройшло у Вашингтоні під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва сторони обговорили питання активізації агроекспорту.  Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби України.

«Сторони серед іншого обговорили питання законодавчого регулювання ринку засобів захисту рослин у частині їх реєстрації, проведення фітосанітарних процедур при експорті зерна, податковий режим експорту ріпаку та сої, можливі заходи щодо збільшення прозорості функціонування ринку зерна, зокрема зменшення сірого сегменту цього ринку», – йдеться у повідомленні.

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа поінформував колег про роботу відомства та прогрес в імплементації європейського законодавства, з урахуванням міжнародних зобов’язань України.

У ході зустрічі учасники обговорили питання двосторонньої торгівлі, доступу до ринків, зокрема, вимоги для імпорту продуктів тваринного походження в Україні, а також прогрес у затвердженні двосторонніх форм сертифікатів.

Пізніше Степан Кубів заявив, що 12 великих американських компаній їдуть в Україну шукати об’єкти для інвестицій та вивчити можливості великої приватизації. Але про які самі компанії йде мова він не розповів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...