Новини    30 жовтня 2018 17:24

Україна та Франція планують створити метеокластер для допомоги фермерам


Плануємо створити спільний метеокластер для допомоги фермерам. Про це за результатами Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Дуже цікава домовленість – плануємо створити спільний метеокластер для допомоги фермерам. Мова – про залучення новітніх технологій до обробки метеорологічних даних. Це потрібно для отримання більш точних даних про погоду, збільшення врожаю та його захисту, запровадження системного моніторингу змін клімату та подальшого моделювання», – розповів Геннадій Зубко.

Для України є цікавим досвід залучення французьких компаній до співпраці у сфері АПК.

«Особливо, це стосується розвитку фермерських господарств, співпраця в напрямку тваринництва і молочного господарства. А також ті питання, які стосуються виробництва та сертифікації насіння, що дозволить збільшити експортні можливості вітчизняної агропромислової продукції», – зазначив Геннадій Зубко.

Також сторони обговорили співпрацю щодо розвитку та захисту географічних зазначень, зокрема через програму технічної допомоги Європейського Союзу «Support to the development of a Geographical Indication System».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...