Новини    06 березня 2018 10:35

Україна працює над відкриттям зони вільної торгівлі з США


Україна має намір добиватися запровадження зони вільної торгівлі зі Сполученими Штатами Америки. Про це заявив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляє УНІАН.

 

Міністр відзначив надзвичайний потенціал для торговельних відносин України з США.

«Ми впевнені в надзвичайному потенціалі для розвитку нашої торговельно-економічної співпраці, і одна з пропозицій, яка звучить в цьому сенсі, – це запровадження зони вільної торгівлі зі Сполученими Штатами, оскільки зараз маємо її з Канадою. Виникає логічне запитання: а чому ні з Сполученими Штатами?», -заявив він.

Голова МЗС України повідомив, що це питання будуть намагатися ретельно оговорювати в рамках комісії зі стратегічного партнерства, причому і на рівні підгруп, і на політичному рівні.

Павло Клімкін відзначив потенціал торгівельних відносин України та США насамперед у сферах послуг, інвестицій та високих технологій.

«Майбутнє зони вільної торгівлі – це для мене реально шлях вперед», – наголосив Міністр.

Та додав, що сьогодні у світі, активно обговорюється питання про заяву президента США Дональда Трампа щодо запровадження мита на ввезення в США алюмінію та сталі.

«Для нас це не є сюрпризом, оскільки ми розуміємо, що адміністрація Сполучених Штатів вивчала це питання протягом достатньо тривалого часу. Ми налаштовані на максимально конструктивний діалог з адміністрацією і ведемо його в контексті українського експорту», – поділився планами Павло Клімкін.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...