Новини    18 квітня 2018 11:57

UKRAVIT запустив програму кредитування фермерів під 0,01% річних


Отримати кошти на придбання засобів захисту рослин аграрії зможуть скориставшись фінансовою програмою ГК UKRAVIT під 0,01% річних на 6 місяців. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії. Кредитування запустять спільно з ОТП Банк.

«Програма “UKRAVIT Фінанс” забезпечить можливість захисту майбутніх врожаїв для фермерів та агровиробників вкрай вигідно та оперативно. Умови програми прості та доступні – кожен виробник, що хоче забезпечити успішні врожаї, відтепер має можливість швидко та вигідно отримати кошти на придбання засобів захисту рослин від національного лідера ринку ГК UKRAVIT під 0,01% річних на 6 місяців», – йдеться у повідомленні.

За даними компанії, процедуру отримання грошей для малих та середніх агровиробників максимально спростили.

«Попереднє рішення про фінансування приймається всього лише за 1 день, кошти ж видаються уже за 6-9 днів. На вкрай лояльних умовах – усього під 0,01% річних, під заставу врожаю (аграрна розписка), сільгосптехніки або нерухомості, можна отримати до 15 мільйонів гривень на придбання ефективних сучасних засобів захисту рослин та мінеральних добрив», – заявили в UKRAVIT.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...