Новини / Політика     22 серпня 2019 12:14

Українці вже 4 роки їдять м’ясо з чумою – Ірина Паламар

Замість тотального знищення свиней, уражених АЧС, можна переробляти їх м’ясо на безпечні продукти, наприклад – тушонку. Технології вже є – потрібна лише політична воля.

На цьому наголосила Ірина Паламар, голова Асоціації тваринників України.

Через АЧС в Україні масово спалюють свиней, і лише від початку 2019 року тваринники втратили 170 тисяч поголів’я. Такими є дані Держпродспоживслужби.

В Асоціації тваринників України б’є на сполох: ця цифра найближчими днями зросте в понад півтора рази, бо  АЧС дісталася господарства «Галичина Захід» на Львівщині, де нараховується 100 тисяч свиней. Це один з найбільших виробників, що входить у ТОП-10 в Україні, і тепер усе поголів’я буде знищене.

Читайте: Через спалах АЧС на львівській фермі знищать 100 тис. свиней

Разом із тим, свиней, уражених АЧС, можна не спалювати, а безпечно переробляти, і технології для цього вже існують.  Щоб їх застосувати, потрібно внести зміни в Інструкцію з боротьби з АЧС.

Насправді ми вже 4 роки,  відколи в Україну була занесена АЧС, споживаємо м’ясо з її збудником, наголошує Ірина Паламар. Адже власники свиней часто приховують їх від знищення і продають м’ясо через магазини чи стихійні ринки. Людині воно не шкодить, але залишки такого м’яса, викинуті на смітник, є осередком розмноження збудника АЧС, і чума розноситься країною.

Але можна запобігти і розповсюдженню вірусу, і знищенню свиней. М’ясо уражених тварин можна переробляти на тушонку, адже вірус гине вже при температурі 60 градусів протягом 30 хвилин, це доведено науковими дослідженнями. Тому тушонка, вироблена з ураженого м’яса, є абсолютно безпечною як для споживання людиною, так і з погляду біобезпеки.

Якщо переробляти свинину для стратегічних запасів, то м’ясом знищених лише від початку 2019 року свиней можна було б нагодувати до 200 тисяч чоловік протягом року.

Свинину можна переробляти прямо в межах господарства, де зафіксований спалах АЧС. Це запобігатиме розповсюдженню збудника за межі підприємства, а значить, вигідно як державі, так і власнику свиней.

У США застосовують спеціальні мобільні установки для забою свиней і переробки м’яса на тушонку прямо на господарстві. Така установка коштує близько $100 тисяч. Це доволі невелика сума, якщо порівняти зі збитками, які терпить щоденно галузь від АЧС, зазначають в Асоціації тваринників України.

Асоціація звертається до Президента України з проханням підтримати і зберегти свинарство в Україні як важливу бюджетоутворюючу галузь. Для цього потрібна, передусім, політична воля, держава має негайно має взяти ситуацію під контроль, зазначають в АТУ.

Тваринники очікують від Держпродспоживслужби внесення змін до Інструкцію з боротьби з АЧС, та ухвалення стратегії боротьби з АЧС.

Як повідомляв раніше Landlord, на Одещині 100 господарств закрилися через АЧС.

Читайте також