Новини    06 липня 2022 13:37

Український уряд просить Туреччину перевірити ще три російські судна

Український уряд просить Туреччину перевірити ще три російські судна, які підозрює у транспортуванні краденого зерна

Україна звернулася до Туреччини з проханням допомогти у розслідуванні причетності 3 російських суден до крадіжки зерна з окупованих територій України.

Про це повідомляє видання Reuters.

У листі від 13 червня, про який раніше не повідомлялося, Генеральна прокуратура України звернулася до міністерства юстиції Туреччини з проханням провести розслідування та надати докази щодо трьох названих суден, які підозрюються у транспортуванні зерна нещодавно вкраденого з  окупованих українських територій.

У листі стверджується, що у квітні й травні кораблі вирушили з головного зернового термінала Криму в Севастополі, тому Київ просить Анкару надати документацію про їхній вантаж і прибуття до турецьких портів.

Читайте також: рф вивозить крадене українське зерно за підробленими документами до Туреччини

Згідно з базою даних судноплавства Equasis, усі три великі балкери — “Михайло Ненашев”, “Матрос Позиніч” і “Матрос Кошка” — належать дочірній компанії російської державної компанії “Об’єднана суднобудівна корпорація”, яка знаходиться під санкціями Заходу.

В джерелі зазначено, що якщо буде встановлена причетність “Об’єднаної суднобудівної корпорації” до транспортування українського зерна, це доповнить базу доказів причетності росії до експорту крадених товарів.

Нагадаємо, Туреччина орендуватиме землю у 10 країн, зокрема й в Україні.

Раніше під час міжнародної конференції з питань реформ в Україні, що проходить у швейцарському місті Лугано, підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики та продовольства України, ТОВ “Сингента” та ТОВ “Адама Україна”.

Марковська Катерина

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...