Новини    17 вересня 2023 10:59

Українські вареники здобули перемогу на Фестивалі у Словаччині

У межах Днів європейської культурної спадщини в Словаччині такі змагання проходять вже у 26-те

У Музеї української культури, що в місті Свидник (Словаччина), відбувся традиційний День народних традицій. Частиною свята стали міжнародні змагання у приготуванні вареників (пирогів), повідомила пресслужба Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА.

У межах Днів європейської культурної спадщини в Словаччині такі змагання проходять вже у 26-те.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Серед учасників змагань – колектив Закарпатського музею народної архітектури та побуту. Музейна команда найшвидше справилася з поставленим завданням та приготувала вареники з двома видами начинок: картоплею та шкварками і сливовим лекварем. Вітаємо переможців! – зазначили у дописі.

Нагадаємо, 27 липня 2023 стали відомі імена переможців відомого конкурсу вин Wine Lovers Wine Awards 2023, який відбувся в Будапешті. Так, найвищий бал серед українських виноробень отримала крафтова виноробня з Закарпаття, з села Кідьош “Винний підвал сім’ї Шош”, молодий винороб Крістіан Шош виборов перше місце на конкурсі вин.

Судді міжнародного конкурсу Free From Food Awards 2023! визнали червоне безалкогольне вино австралійської компанії Pure Vision Wines напоєм року.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...