Новини    07 березня 2022 19:01

Українські фермери готуються до посівної незважаючи на війну з Росією

Більшість співрозмовників із регіонів, де спостерігається відносно спокійна ситуація, повідомили, що ресурсами для посівної-2022 в цілому забезпечені

Українські фермери готуються до посівної незважаючи на війну з Росією. Про це повідомляє АПК Інформ.

Внаслідок військового вторгнення РФ на територію України для українських аграріїв питання оборони стали такими ж важливими, як і посівної кампанії.

“Звісно, що про традиційне масштабне опитування аграріїв щодо перспектив весняної сівби за поточних умов не може бути і мови, але ті сільгоспвиробники, з якими вдалося поспілкуватися експертам ІА АПК-Інформ, зазначили про готовність до польових робіт”, – йдеться в повідомленні.

Більшість співрозмовників із регіонів, де спостерігається відносно спокійна ситуація, повідомили, що ресурсами для посівної-2022 в цілому забезпечені. Але за поточних умов частину заготовленого палива віддають на потреби військових.

“Ще однією складністю називають зірвані внаслідок військових дій ланцюжки постачання засобів захисту рослин та насіння. Тому навіть оплачений товар фізично не може бути поставлений до господарств. В цілому ж, аграрії зазначають, що, як тільки буде фізична можливість, готові вийти в поля. Але із зазначених причин констатують, що посівну буде проведено не в повному обсязі”, – зазначають експерти.

Раніше Landlord повідомляв, що триває 12-ий день війни, яку Путін оголосив Україні 24 лютого. З початку російського вторгнення в Україну загинуло понад 2000 українців, за винятком військових, повідомляє ДСНС.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...