Новини    28 серпня 2022 16:17

Українські АЗС оштрафували на суму 44,2 млн гривень

За результатами проведених перевірок прийнято 430 рішень про застосування адміністративно-господарських санкцій на загальну суму 44,2 млн гривень

Спеціалісти Держпродспоживслужби здійснили 690 позапланових перевірок українських АЗС. Під час проведення позапланових заходів державного нагляду порушення встановлені у 518 випадках, що становить 75% від загальної кількості здійснених перевірок.

Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби.

Зазначається, що за результатами проведених перевірок прийнято 430 рішень про застосування адміністративно-господарських санкцій на загальну суму 44,2 млн гривень.

Розповсюдженими порушеннями порядку формування, встановлення та застосування цін на пальне є:

  • завищення граничного рівня торговельної надбавки, чим порушено вимоги пункту 414 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236;
  • невиконання суб’єктами господарювання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 341 в частині декларування зміни роздрібних цін на пальне.

“На підставі актів про результати фактичних перевірок, складених головними управліннями ДПС в областях, Держпродспоживслужбою винесено 61 рішення про застосування адміністративно-господарських санкцій за порушення вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін на загальну суму 11,5 млн гривень”, – вточнюється у джерелі стосовно порушень з врегулювання цін.

Нагадаємо, завдяки проєкту “єРобота” в Україні буде створено понад 300 тисяч нових робочих місць.

Landlord раніше повідомляв, у серпні УЗ вже перевезла понад 1 мільйон тонн зерна на експорт.

Марковська Катерина

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...