Новини    16 лютого 2022 20:28

Українська продукція здобула високу оцінку споживачів країн Близького Сходу та Північної Африки

Понад 30 українських компаній беруть участь у найголовнішій події на Близькому Сході в харчовій та аграрній промисловості

З 12 по 16 лютого на Всесвітній виставці у Дубаї (ОАЕ) українські виробники продовольчих товарів презентували себе у рамках Agrо UA: smart decisions. Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Зазначається, що це найбільший за останні 8 років стенд виробників від України. Понад 30 українських компаній беруть участь у найголовнішій події на Близькому Сході в харчовій та аграрній промисловості — виставці Gulfood Trade Show 2022 у Дубаї.

“Наперекір усім викликам, які наразі отримує наша країна, українські виробники продовжують працювати, на ключових ринках MENA і Middle East and North Africa. Наша продукція, а саме: кондитерські вироби, молокопродукти, напої, м’ясо, соняшникова олія, органічні продукти — вже здобули популярність та високу оцінку споживачів країн Близького Сходу та Північної Африки”, — заявив заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тарас Дзьоба.

За його словами, за останній рік експорт української аграрної продукції на азійські ринки склав понад 50% від загального експорту.

Нагадаємо, українські підприємці перемогли в конкурсі інновацій на виставці Gulfood Trade Show в Дубаї. Асоціація виробників херсонського кавуна стала кращою в номінації “Найінноваційніший органічний продукт” на міжнародній виставці Gulfood 2022.

Довідка. Gulfood – це головне місце зустрічі представників світової харчової промисловості та багатолюдна виставка, яка вже чверть століття щорічно приймає понад 80 000 відвідувачів.

У 2022 році виставка Gulfood – 2022 відбувається одночасно з ЕКСПО 2020 та триватиме до 17 лютого.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...