Новини    10 квітня 2022 17:37

Україна запровадила повне торговельне ембарго проти рф

Жодна продукція рф не зможе бути ввезена на територію нашої держави. Відповідну постанову ухвалив Уряд.

Введено торгове ембарго проти рф. Заборонено імпорт на митну територію України товарів з рф, повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Відтепер жодна продукція рф не зможе бути ввезена на територію нашої держави. Відповідну постанову ухвалив Уряд.

Окрім цього, Уряд денонсував угоду між Україною та рб про співробітництво в галузі науки та технологій. Також денонсовано Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом рб про взаємне визнання і еквівалентність документів про освіту і вчені звання та про співробітництво в галузі атестації наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації.

За оцінкою Міністерства економіки, заборона російського імпорту блокуватиме щороку валютні надходження до рф на $6 млрд. Ці кошти не отримає бюджет ворога.

Нагадаємо, США разом із G7 та Європейським Союзом запроваджують нові санкції найбільших банків рф — Альфа банку та Сбєрбанку. Крім того, санкції також забороняють всі нові інвестиції в рф.

Раніше Landlord повідомляв, що інфляція в росії може перевищити 20% вже 2022 року.

Також стало відомо, що рф планує заборонити продавати зерно “недружнім країнам”, про це заявив Дмитро Медведєв, заступник голови Ради Безпеки рф.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...