Новини    17 жовтня 2022 12:52

Україна та Туреччина підтримують продовження дії “Зернової ініціативи”

З моменту старту і до сьогодні вже експортовано понад 7,7 мільйона тонн агропродукції

В Спільному координаційному центрі в Стамбулі Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков зустрівся з Міністром оборони Туреччини Хулусі Акаром для обговорення угоди, щодо експорту українського продовольства. Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

16 жовтня на зустрічі головним питанням стала реалізація “Зернової ініціативи” та продовження її дії після 22 листопада 2022 року

“Сьогодні разом з Міністром оборони Туреччини Хулусі Акаром обговорили хід реалізації “Зернової ініціативи”. З моменту старту і до сьогодні вже експортовано понад 7,7 мільйона тонн агропродукції, що вже стабілізувало ціни на продовольство та протидіє загрозі глобального голоду” – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що ООН, Туреччина та Україна, висловили готовність продовжити її дію і запевнили у докладанні максимальних зусиль для її успішної реалізації. Наразі немає жодних сумнівів, що робота “зернового коридору” буде продовжена після 22 листопада.

Під час зустрічі українська сторона наголосила на важливості прискорення Спільним координаційним центром процесу інспектування суден. Завдяки цьому вдасться суттєво збільшити об’єми експорту зерна в держави Африки, Азії та Європи, а також запобігти утворенню черг на перевірках.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що бідні країни страждатимуть не через відсутність зерна, а високі ціни.

Олександра Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...