Новини / Тваринництво     14 лютого 2022 21:02

Україна та Північна Македонія погодили сертифікат на експорт кормів

З початку року нові можливості для торгівлі з цією країною отримали українські виробники кормів для тварин

Компетентні органи України та Північної Македонії погодили форму сертифіката на експорт з України вологих та сухих кормів для домашніх тварин. Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби.

Зазначається, що погодження сертифікату стало результатом роботи, проведеної дипломатами Міністерства закордонних справ України та фахівцями Держпродспоживслужби з колегами з Північної Македонії.

«МЗС розуміє, що на тлі напруженої безпекової ситуації особливо важливо підтримувати українських експортерів, яким вона завдає шкоди. Тому ми з посиленою енергією працюємо спільно з колегами із Держпродспоживслужби над розширенням товарних позицій українського експорту, зняттям будь-яких перепон для українських товарів. Створення нових можливостей на іноземних ринках також посилює економіку нашої держави і збільшує надходження до державного бюджету», — заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Україна тісно співпрацює з Північною Македонією з багатьох товарних позицій. З початку року нові можливості для торгівлі з цією країною отримали українські виробники кормів для тварин.

Раніше між обома країнами були погоджені сертифікати на експорт з України до Північної Македонії комбікормів, м’яса птиці, м’ясних напівфабрикатів, молочної продукції, яєць і яєчних продуктів.

Раніше Landlord повідомляв, що на Одещині збудують новий завод з виробництва комбікорму.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також