Новини    18 грудня 2021 17:02

Україна планує вийти на ринки Африки

Перемовини охоплюють всі основні регіони Африки

Україна проводить перемовини з країнами Африки щодо відкриття нових ринків для вітчизняних виробників. Про це повідомляє пресслужба Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«Україна поки що не реалізувала свій потенціал торговельного та економічного співробітництва із країнами Африки. Ми більш-менш активно співпрацюємо із країнами Північної Африки, де історично склалися більш тісні взаємозв’язки. Решта ж держав континенту є для більшості з представників нашого бізнесу майже terra incognita, хоча певні зрушення можна спостерігати. Ми бачимо бажання українського бізнесу виходити на ці ринки й будемо максимально сприяти в цьому», — заявила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

За її словами, цього року завдяки зусиллям МЗС, Мінекономіки та Держпродспоживслужби було відкрито ринок Ефіопії для столових яєць, ринок Лівії для молока та молочних продуктів та племінної великої рогатої худоби, ринок Ліберії для м’яса птиці. Триває робота над відкриттям ринків у Тунісі, Сенегалі, Єгипті, Алжирі, Анголі, Ботсвані, ПАР, Гані, Демократичній Республіці Конго, Кот-д’Івуарі, Ліберії, Лівії, Нігерії, Танзанії та Судані.

«Перемовини охоплюють всі основні регіони Африки. Ми сподіваємося на значне посилення співпраці на континенті та будемо продовжувати нарощувати економічну та торговельну співпрацю», — підкреслила Владислава Магалецька.

Раніше Landlord повідомляв, що Китай змінив правила для експортерів українських олій.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...