Новини / Політика     04 лютого 2020 14:20

Україна і Туреччина прискорюють зону вільної торгівлі

Однією з найбільш перспективних може бути співпраця в агропромисловому комплексі.

Про це повідомляють Українські Новини.

Україна і Туреччина хочу прискорити укладання Угоди про зону вільної торгівлі. Про таку домовленість повідомив президент України Володимир Зеленський, що разом із президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом, взяв участь в роботі Українсько-турецького бізнес-форуму.

На зустрічі були присутні більше 700 представників великого та малого бізнесу двох країн.

“Україна і Туреччина сьогодні домовилися прискорити роботу над текстом Угоди про вільну торгівлю та активізувати співпрацю в транспортній сфері, енергопостачанні і авіаційної галузі”, – сказав Володимир Зеленський.

За словами президента України, влада має амбітну мету – підвищити обсяг двосторонньої торгівлі до $10 млрд.

Читайте: Україна і Туреччина погодили ветеринарний сертифікат для експорту м’яса

“Для Туреччини Україна – стратегічний партнер… Ставимо за мету до 2023 року збільшити наш товарообіг вдвічі. Цьому значно сприятиме підписання Угоди про зону вільної торгівлі”, –  сказав президент Туреччини.

Найбільш перспективні галузі для українсько-турецької співпраці є агропромисловий комплекс, ІТ, машинобудування, туризм і логістика, переконаний Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України, де й відбувся бізнес-форум.

За даними ТПП України, станом на кінець 2019 майже 600 турецьких компаній інвестували в Україну понад $3 млрд. У Туреччині зареєстровано 622 компанії, співвласниками та/або співзасновниками яких є громадяни України.

Landlord раніше повідомляв, що Туреччина стала найбільшим імпортером українського соняшника.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також