Новини    22 травня 2018 16:21

«УкрАгроКом» розширив виробничі потужності на Кіровоградщині


ТОВ «УкрАгроКом» завершило першу чергу будівництва виробничого майданчика для завантаження зерна в залізничні вагони на території Олександрійського цукрового заводу в Кіровоградській області. Про це повідомляє прес-служба Державної архітектурно-будівельної інспекції.

«Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Кіровоградській області зареєстровано декларацію про готовність до експлуатації чергового об’єкта агропромислового комплексу регіону», – йдеться у повідомленні.

Новий майданчик має потужність 200 тонн зерна на годину.

Об’єкт розташований на вул. Центральна, 15 в смт. Приютівка Олександрійського району.

Підрядною організацією виступило ПП «Олександріябуд-МОНЕ».

Група компаній «УкрАгроКом» і «Гермес‑Трейдінг» – це диверсифікований аграрний холдинг. Має власну елеваторну інфраструктуру загальною потужністю 350 000 тонн одночасного зберігання продукції, до якої входить також річковий термінал потужністю 96 000 тонн.

Холдинг обробляє 75 тис. га орної землі в Кіровоградській області. Спеціалізація – вирощування озимої пшениці, ячменю, кукурудзи, соняшнику, ріпаку, гороху, цукрового буряку й інших культур.

В активах групи є також цукровий завод із потужністю переробки буряку 4000 т/добу та поголів’я ВРХ, що налічує 6000 голів.

Протягом 2016-2017 рр. холдинг збільшував обсяги відвантаження зернових річковим транспортом, розвивав програми стратегічного партнерства з надання квот на Світловодському річковому терміналі.

Розвиває також бізнес із контейнерних відправлень зернових у країни Південно‑Східної Азії, продажів цукру у крани Азії. За підсумками 2016 року, чистий дохід групи становив $154,7 млн. Отримав $31,4 млн EBITDA та $11,4 млн чистого прибутку.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...