Новини    25 травня 2018 11:46

«УкрАгроКом» планує придбати агрокомпанії «Інтер-Контакт-Агро» та «Старт» за $5,6 млн


ТОВ «УкрАгроКом» планує придбати агрокомпанії «Інтер-Контакт-Агро» (Кіровоградська область) та «Старт» (Одеська область) за $5,6 млн, повідомляє прес-служба агрохолдингу.

«17 травня агрохолдинг «УкрАгроКом», один з найбільших в Україні, отримав дозвіл від Антимонопольного комітету України на купівлю компаній ТОВ «Інтер-Контакт-Агро» та ПСП «Старт». Як зазначив комерційний директор ТОВ «УкрАгроКом», Фесюк Павло Дмитрович, агрохолдинг вирішив придбати ці компанії ще у лютому місяці, тому збирається закінчити купівлю до 30 травня. Вартість компаній складе $5,6 млн», – зазначається в повідомленні.

«Інтер-Контакт-Агро» та «Старт» обробляють більше 6,5 тис. га орендованої сільськогосподарської землі. На сьогоднішній день всі агрохімічні та посівні роботи на полях закінчено. Також компанії мають в наявності всю необхідну техніку.

Купівля компаній здійснюється в рамках збільшення земельного банку ТОВ «УкрАгроКом» та ТОВ «Гермес-Трейдінг» до 120 тис. га.

Як повідомляв LANDLORD, група компаній «УкрАгроКом» і «Гермес‑Трейдінг» – це диверсифікований аграрний холдинг. Має власну елеваторну інфраструктуру загальною потужністю 350 000 тонн одночасного зберігання продукції, до якої входить також річковий термінал потужністю 96 000 тонн.

Холдинг обробляє 114 тис. га орної землі в Кіровоградській області. Спеціалізація – вирощування озимої пшениці, ячменю, кукурудзи, соняшнику, ріпаку, гороху, цукрового буряку й інших культур.

В активах групи є також цукровий завод із потужністю переробки буряку 4000 т/добу та поголів’я ВРХ, що налічує 6000 голів.

Протягом 2016-2017 рр. холдинг збільшував обсяги відвантаження зернових річковим транспортом, розвивав програми стратегічного партнерства з надання квот на Світловодському річковому терміналі.

Група розвиває також бізнес із контейнерних відправлень зернових у країни Південно‑Східної Азії, продажів цукру у крани Азії. За підсумками 2016 року, чистий дохід групи становив $154,7 млн. Отримав $31,4 млн EBITDA та $11,4 млн чистого прибутку.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...