Новини    13 вересня 2017 12:42

У Запорізькій області пакуватимуть тепличні овочі для Європи


Першу пакувальну платформу для тепличних овочів відкриють у Водяному Кам’янко-Дніпровського району Запорізької області.  Це елемент ланцюга безпеки та сертифікації, а також підготовки свіжих овочів закритого ґрунту до експорту в країни Європи.

Тут калібруватимуть, пакуватимуть, штрихдокуватимуть, пакетуватимуть і охолоджуватимуть тепличні овочі, вирощені малими та середніми сільгоспвиробниками Запорізького краю, повідомляє «Інфоіндустрія». Потужність платформи – до 80 тонн овочів на добу.

За офіційними даними, біля 2 000 га земельних ділянок у районі зайняті плівковими теплицями, що виробляють близько 500 000 тонн овочів закритого ґрунту, переважно помідорів та огірків.

Пакувальна платформа розділена на декілька температурних зон, що дозволяє керувати технологічними та операційними складськими процесами з максимальною економією електроенергії. На платформі передбачено шість під’їзних воріт: двоє – для приймання продукції дрібних фермерів, ще два блоки обладнані естакадними майданчиками, термодверима і перевантажувальними тамбурами для відправки товару партіями по 18-19 тонн протягом години. Третій блок складу відділений термоперегородкою й обладнаний холодильними агрегатами для швидкого охолодження зібраних у теплиці овочів.

Об’єкт побудований за фінансової підтримки Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва (UHBDP). Проект фінансується Міністерством міжнародних справ Канади і Менонітською асоціацією економічного розвитку (MEDA).

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...