Новини    12 жовтня 2017 18:46

У ЄС заборонили повітряне розпилення пестицидів


Євросоюз стурбований впливом пестицидів на здоров’я резидентів. Зокрема, є нарікання на недостатню реалізацію «Директиви щодо сталого використання пестицидів», прийнятої Єврокомісією.

«Я з перших вуст знаю, що громадяни стурбовані впливом використання пестицидів на здоров’я та навколишнє середовище. Ми співпрацюємо з державами-членами для досягнення сталого використання пестицидів у процесі виробництва», – каже Комісар з питань охорони здоров’я та безпеки харчової промисловості Вітеніс Андрюкайтіс.

Серед важливих пунктів директиви, зокрема – заборона повітряного розпилювання пестицидів і робота з ними у громадських парках, на спортивних майданчиках, лікарнях та школах, повідомляє eureporter.co.

Попри те, що з 2009 року кількість схвалених пестицидних речовин з низьким ступенем ризику збільшилася удвічі, відповідність вимогам на рівні окремих виробників систематично не перевіряється. Дуже важко також проконтролювати й захистити водні об’єкти.

В Україні авіарозпилення пестицидів не допускається лише у внутрішній і проміжній смугах зони санітарної охорони джерел водопостачання й обмежується в прибережних водоохоронних зонах.

 

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...