Новини / Елеватори     12 жовтня 2021 14:00

У Вінницькій області запрацював новий елеватор

Зерносховище побудували на території колишнього цукрового заводу трохи менше, ніж за рік. Потужність одночасного зберігання підприємства становить 40 000 тонн.

У Вінницькій області урочисто відкрили новий елеватор “Летичів Агро” (MVA Бар).

“Наші поля знаходяться в Літинському та Летичівському районах, тому ми шукали місце, де може бути вузлова ж/д станція. Серед двох основних претендентів на будівництво був місто Хмільник та місто Бар. Відповідно, і вибирали з цих двох міст, але в зв’язку з тим, що в Хмільнику вже є десь п’ять елеваторів, ми вирішили, що нам зайва конкуренція не потрібна, і вибрали місто Бар”, – розповів власник і директор компанії Пі Консалт, керуючий партнер MVA Group Костянтин Півень.

Зерносховище побудували на території колишнього цукрового заводу трохи менше, ніж за рік. Потужність одночасного зберігання підприємства становить 40 000 тонн.

В підприємство інвестували понад $10 млн.

На елеваторі вже почали приймання як власного зерна, так і поклажодавців. Після запуску на підприємстві взяли майже 10 тис. Т зерна, в т.ч. пшеницю, ріпак і соняшник. У найближчі дні почнеться активний прийом кукурудзи нового врожаю. У сезоні 2021/22 на елеваторі планують зробити три оберти: один за рахунок власного зерна компанії і ще два у співпраці з клієнтами.

Транспортне устаткування та силоси для зерносховища поставила канадська компанія Ag Growth International (AGI). Також на підприємстві встановлені оперативні силоси виробництва KMZ Industries. Ємності для зберігання представлені 8 силосами по 5 тис. т кожен. Хопери – по 1 тис. М3. Також на підприємстві є дві французькі сушарки Law та очисне устаткування українського виробника ОЛІС потужністю 37,5 т/ год і 175 т/год відповідно.

Джерело: Elevatorist.com

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також