Новини    03 листопада 2021 13:21

У Вінниці відкрили новий надсучасний завод з глибинної переробки агропродукції

Підприємство займається переробкою, замороження овочів та фруктів

ТОВ «Фруктона-ВН» (Вінницька обл.) відкрило новий завод із глибокої переробки агропродукції.

Діяльність цього заводу в структурі уже діючого виробництва ТОВ «Фрутона-ВН» враховує потреби середніх та дрібних виробників рослинної продукції, які зможуть поставляти плодово-ягідні й овочеві культури на сучасне переробне підприємство.

Підприємство займається переробкою, замороження овочів та фруктів, спеціалізується на вирощуванні, збиранні, переробці та продажу свіжих і заморожених ягід, фруктів, овочів, а також грибів та зерняткових. Тут заморожують до 5 тис. тонн продукції за сезон. В одних камерах – температура досягає –20, в інших –40.

“Територіальні громади Вінницької області отримують додаткові переваги від виробничих підприємств таких, як цей завод. Адже йдеться не тільки про якісну переробку вирощеної на території громад сільськогосподарської продукції й максимального збереження врожаю, але й про формування економіки регіону за кластерним типом і сталих комунікацій між виробничим і переробним секторами агропромислового комплексу. За такими технологіями – майбутнє”, – прокоментував голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

Нагадаємо, на Рівненщині побудують завод із переробки та заморозки ягід за 123 млн грн

Джерело: Вінницька обласна рада

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...