Новини    28 вересня 2021 15:47

У Вінниці побудують завод, на якому виготовлятимуть солодощі з натуральних продуктів

На Вінниччині побудують завод з виготовлення натуральних цукерок

У Вінниці, по вулиці Зулінського, побудують виробничо-складський комплекс, на якому виготовлятимуть солодощі з натуральних продуктів. Після відкриття заводу – з’явиться 350 нових робочих місць. Сума інвестицій майже 100 мільйонів гривень.

Виконком міськради 23 вересня видав товариству Еко-Снек дозвіл на проектування виробничо-складського комплексу. Про це повідомив заступник вінницького міського голови Андрій Очеретний.

Зараз у підприємства вже є декілька потужностей у місті Вінниця, при чому кількість персоналу в 2020 році становила 245 працівників, а в 2021 році становить вже 347 працівників.

Ocновним брендом компанії є ТМ “Равлик Боб”. Зараз в компанії налічується більше 100 найменувань продукції.

“Флагманом підприємства є фруктові цукерки-роли. Вони готуються виключно з фруктів, ягід та не містять жодних доданих елементів. Це найбільша частина портфелю Компанії», – йдеться у дописі.

Читайте: Швейцарський інвестиційний фонд надав “Прометею” фінансування в $5 млн

Очеретний додав, що нещодавно підприємство почало виготовляти фруктові пюре та фруктові смузі. В 2021 році виробництво знову розширюється, а в портфель продукції додаються смачні та корисні десерти виключно на рослинній основі, які не містять інгредієнтів тваринного походження.

Підприємство реалізує свою продукцію у кожному куточку України, а також експортує свої продукти до 22 країн світу, серед яких США, Польща, Молдова, Чехія, Білорусія, країни Прибалтики та інші.

Раніше Landlord повідомляв, що на Львівщині запустили завод з виробництва кормових добавок. Гроші дала нідерландська компанія

Джерело: Андрій Очеретний

Наталія Софієнко, Landlord

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...